Main Menu

Yeni Eklenenler

Bize Ulaşın

Avantaj kulübü

Paylaşım
Dikkatli Okuyun

1-6 yaş çocuklar için uygun hikayelerin görsel materyaller kullanılarak, çocukların da hikayenin anlatımına dahil edildiği, ardından çocukların dinledikleri hikayeyi duyusal malzeme ve oyuncaklarla kurgulayabildikleri, eğitimli masal anlatıcı tarafından gerçekleştirilen duyusal oyun ve hikaye anlatımıdır. Kidokit kullanıcılarına Kidsnook Sensory Stroytime derslerinde 1 ders ücreti üzerinden %15 indirim!

Türkiye’nin ilk yerli üretim uyku yardımcısı ve arkadaşı Budizzz iniklerin uyku sağlığına faydalı 5 farklı beyaz gürültü barındıran ses cihazı sayesinde anne karnındaki ortamı bebekler için yeniden oluşturur, onların sağlıklı bir uykuya kolayca ve hızla dalmalarını sağlar. Anne babaların kahramanı, miniklerin uyku budi’si ile uykusuz gecelere ailecek elveda deyin! Budizzz’i Kidokit avantajları ile satın almak için tıklayın!

0-6 yaş grubu çocuklarda ev içi kazalara karşı Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünleri yelpazesi ile hizmet veren MinyBaby kaza oluşabilecek tüm alanları tespit etti ve 75 ayrı güvenlik ürününü 14 ayrı kategoride topladı! 100 den fazla güvenlik ürünü ile ebeveynlerin en büyük destekçisi MinyBaby ürünlerini %20 indirimle satın almak için tıklayın!

Yorum yapın

Haber Bülteni

Bültenimize kayıt olun ve bizden haberdar olun.

Kayıt olarak Yasal Metnimizi kabul etmiş sayılırsınız.

Top