Main Menu

Yeni Eklenenler

Ebeveynin işlevi

3 Aralık, 2019

Çocuklar ve korkuları

2 Aralık, 2019

Bize Ulaşın

Avantaj kulübü

Shares
Read Carefully

Kidzania’ya Kidokit avantajlarıyla gidilir! KidZania, 4 -14 yaş arasındaki çocukların 65 aktiviteye katılarak sanatsal, fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirdiği, tercih ettikleri 100’den fazla mesleği deneyimlediği, kendi kararlarını verip, özgürce hareket ettiği, yaratıcılığını kullandığı, arkadaşlar edindiği, ürettiği dünyanın ilk çocuklar ülkesidir. Çocuklar, yetişkinlerin dünyasına adım atarak farklı iş alanlarını tanıma, yetişkinlerin mesleklerini deneyimleme ve sorumluluk alma fırsatını yakalıyor. Seçtikleri meslekle ilgili her konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyip işbaşı yapıyorlar. Kısacası; çocuklar, KidZania’da gerçek dünyanın tadına bakıyor. 21. yüzyılın ön plana çıkan meslekleriyle tanışan çocuklar, bir diğer yandan da çevre, sürdürülebilirlik, finansal okuryazarlık, ekip çalışması, sorumluluk bilinci, özgüven gibi önemli kavramları öğreniyor ve geleceğe hazırlanıyor.

Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyük kapalı temalı parkı. Dev salıncaklar, yüksek hızda seyreden mekikler, adrenalin dolu oyunlar, eğlence tünelleri, Türkiye’nin ilk ve tek korku konseptli oteli, hediye kazandıran üniteler ve eğlence dolu unutulmaz anlar… Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi MOİPARK 12.000 m2’lik alanda iki kattan oluşuyor. Alt katta 10 yaşın üzeri, üst katta ise 4-10 yaş arası çocuklar için eğlence dolu onlarca oyun, ünite ve salıncak yer alıyor. Canlı sahne şovları ve gösterilerle renklenen MOİPARK, seni çılgınca eğleneceğin rengarenk bir dünyaya davet ediyor. O zaman haydi, MOİPARK’a Kidokit’le gel, eğlence hemen başlasın!

1-6 yaş çocuklar için uygun hikayelerin görsel materyaller kullanılarak, çocukların da hikayenin anlatımına dahil edildiği, ardından çocukların dinledikleri hikayeyi duyusal malzeme ve oyuncaklarla kurgulayabildikleri, eğitimli masal anlatıcı tarafından gerçekleştirilen duyusal oyun ve hikaye anlatımıdır. Kidokit kullanıcılarına Kidsnook Sensory Stroytime derslerinde 1 ders ücreti üzerinden %15 indirim!

www.ikiannebirmutfak.com ‘dan  lezzetli ve sağlıklı kurabiye ve krakerlerde Kidokit kullanıcılarına özel %10 indirim. İlave şeker, koruyucu ve renklendirici içermeyen ve organik tam buğday unu ve organik yumurta kullanılarak yapılan kurabiye ve krakerler yerli üretimdir.

Türkiye’nin ilk yerli üretim uyku yardımcısı ve arkadaşı Budizzz iniklerin uyku sağlığına faydalı 5 farklı beyaz gürültü barındıran ses cihazı sayesinde anne karnındaki ortamı bebekler için yeniden oluşturur, onların sağlıklı bir uykuya kolayca ve hızla dalmalarını sağlar. Anne babaların kahramanı, miniklerin uyku budi’si ile uykusuz gecelere ailecek elveda deyin! Budizzz’i Kidokit avantajları ile satın almak için tıklayın!

0-6 yaş grubu çocuklarda ev içi kazalara karşı Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünleri yelpazesi ile hizmet veren MinyBaby kaza oluşabilecek tüm alanları tespit etti ve 75 ayrı güvenlik ürününü 14 ayrı kategoride topladı! 100 den fazla güvenlik ürünü ile ebeveynlerin en büyük destekçisi MinyBaby ürünlerini %20 indirimle satın almak için tıklayın!

2 anne girişimcinin kurduğu Zuppers markası, Türkiye’de olmayan yenilikçi, kaliteli ve tarz anne bebek ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Kidokit avanyajlarıyla Zuppers sahibi olmak için tıklayın!

Uygulamamızda bol bol gördüğünüz Aybino kart ve kutu oyunlarına ulaşmanız artık çok kolay… Kidokit’e özel indirim oranı ve en avantajlı fiyatlarla Aybino ürünlerini satın alabilirsiniz!

Mucit Panda web sitesine giriş sonrasında Kidokit kodu kullanıldığında, sistemde yer alan tüm kampanyalara ek olarak sepette %10 indirim uygulanır. Herhangi bir sepet alt limiti aranmaz. Hemen başlayın!

Viaport Marina’ya Kidokit avantajlarıyla gidilir!

 

Leave a reply

Yeni Eklenenler

Ebeveynin işlevi

3 Aralık, 2019

Çocuklar ve korkuları

2 Aralık, 2019

Haber Bülteni

Bültenimize kayıt olun ve bizden haberdar olun.

Kayıt olarak Yasal Metnimizi kabul etmiş sayılırsınız.

Top